Na odkaze webstránky firmy http://ff-oliveoil.com/traceability_en.html nájdete funkciu „VYSLEDOVATEĽNOSŤ“, kde si do textového poľa zadáte LOT číslo, ktoré sa nachádza na zadnej strane balenia vášho olivového oleja, a okamžite o ňom získate všetky potrebné informácie – od použitého ovocia, dátumu zberu, podmienok lisovania a skladovania až po jeho kvalitatívne vlastnosti, rovnako ako aj fotografiu na virtuálnej mape s olivovníkmi, z ktorých váš olej pochádza. Takto si môžete presne skontrolovať, čo sa to na váš stôl vlastne dostane.

Gastronomický profil

Robustné olivové oleje sa vo všeobecnosti používajú na odvážne príchute. So svojou silnou trávnatou chuťou sú najlepšou kombináciou s paradajkovými jedlami, na grilované alebo pečené mäso, no hodia sa aj k hovädzine alebo jahňacine. Vynikajúce sú tiež do šalátov, a to v kombinácii s balzamovým octom. Keďže tento olej sa považuje za veľmi zdraviu prospešný potravinový doplnok, odporúča sa konzumovať aj surový, a to každý deň na lačno.

Objem

250 ml sklenená fľaša, 500 ml sklenená fľaša, 750 ml sklenená fľaša, 500 ml plechové balenie, 750 ml plechové balenie, 1l plechové balenie, 3l plechové balenie

Región

Messara, Kréta

Producent

Panteleimon Fanourgakis

Odroda

100% koroneiki

Intenzita

Robustná

Kyslosť

0,19%

Polyfenoly

1348 mg/kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “FANOURGAKIS FAMILY EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ”

Related Products

x

Prevádzkovateľ Internetovej stránky za účelom analýzy návštevnosti, zlepšenia obsahu Internetovej stránky a personalizácie reklám používa súbory Cookie s dobou spracúvania 3 rokov. Prajete si používať súbory Cookie?

Súhlasím Nesúhlasím Centrum bezpečnosti Nastavenia bezpečnosti